Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A GLS csomagküldés nyomonkövet...

A GLS csomagküldés nyomonkövetésénél kiírta, hogy a csomagom szakadtan érkezett be, kézbesítésre viszont így is átadták. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kibonthatom e a futár előtt, hogy minden benne van e? Kihozzák sérülten is? Köteles vagyok átvenni így is? Eddig sose volt bajom a GLS-el, de most megingott a bizalmam. Lehetséges, hogy lopnak ott? A csomag egyébként 3 könyvet és egy lámpát tartalmaz(na). Elvileg ma hozzák ki.

2021. márc. 18. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig sose volt bajom a GLS-el, de most megingott a bizalmam. Lehetséges, hogy lopnak ott?"

Te írtad, hogy már ők is így kapták.

2021. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy ez a GLS hibája, lehet már szakadtan érkezett hozzájuk. A kézbesítővel vetesd jegyzőkönyvbe, hogy a csomagon külsérelmi nyom van, így ha a tartalma is sérült, jogosan reklamálhatsz. Ha ezt elmulasztod, ráfogják, hogy te tetted tönkre.
2021. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz, első, bocsánat. Kicsit ideges lettem emiatt és nem figyeltem. Hozzájuk érkezett sérülten, valóban. Pont kihozta a futár, az oldalán volt egy nagyon minimális kis szakadás. Vettünk fel jegyzőkönyvet, szerencsére semmi nem hiányzik vagy sérült. Mondta a futár, hogy minden ilyet szoktak jelezni, én meg azt hittem, full szakadt csomagom lesz, mert ilyen még nem volt velem. De most megnyugodtam.
2021. márc. 18. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem fel is hivtak anno, hogy serult a csomagom, es jegyzokonyvet vesznek fel, kiszallitaskor majd ellenorizzem le, es irjam ala ha megfelel. Igy is volt.
2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!