Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy idegen valaki állandóan az én telefonszámomat adja meg egy helyen kontaktnak?

Figyelt kérdés

Van egy spanyol étterem, ahonnan állandóan SMS-eket kapok, hogy megerősítették az asztalfoglalást.

Volt úgy, hogy fel is hívtak, meg Whatsappon írtak és XY-t keresték.

Kiderült, hogy az illető mindig az én számomat adja meg foglalásnál és az étteremnek is az én számom van meg.

Mikor először hívtak, elnézést kértek és megbeszéltük, hogy szólnak az illetőnek, hogy hagyja békén a számomat.

Mikor másodszor hívtak, mondtam nekik, hogy legyenek kedvesek beszélni vele, mert mostantól minden foglalását töröltetem (az SMS-ekben van erre egy link), ha nem hagyja abba.

Semmi nem történt, nemrég hívtak harmadszorra, és nyomatékosan kértem, hogy hagyják békén a számomat.

Nem tudom mit csináljak, mert ugye direkt kontaktom nincs ehhez az illetőhöz (láthatólag az étteremben jól ismerik, törzsvendég, de telefonszámnak mégis az enyém van meg nekik), szóval nem tudom én figyelmeztetni, az éttermesek meg nyilvánvalóan nem szóltak neki.


2021. márc. 18. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A harmadik nyomatékos figyelmeztetés után persze megint jött az SMS az asztalfoglalásról, már elegem van, ez így megy több mint egy éve.
2021. márc. 18. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Az étterem számát letilttatod.

Lehet, hogy régebben az övé volt ez a szám, mielött hozzád került.

2021. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az éttermet és szólj nekik! (ha van más telefonszámuk is a tiéden kívül)
2021. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohhh hahahha, eszembe se jutott, hogy letiltassam :)))) köszi :)))

(mondjuk akkor is zavarna, ha valaki állandóan az én számomat adja ki, de ez már egy megoldás)

Mint írtam, már többször beszéltem az étteremmel, de hiába.

A szám egyébként már 16 éve az enyém.

2021. márc. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!