Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen esetekben hív az ÁNTSZ...

Milyen esetekben hív az ÁNTSZ pozitív COVID teszt után?

Figyelt kérdés
Február közepén pozitív koronavírus gyorstesztem volt, nem kerestek fel. Édesanyám szintén pozitív tesztet produkált, PCR tesztet csináltak neki, az ügyfélkapun is látható volt. A napokban ismét fulladásos panaszokkal a Covid-ambulanciára küldtek, ahol elvégeztek egy PCR tesztet, pozitív lettem, az ottani doktornő azt mondta, hívni fog az ÁNTSZ. Mikor megjegyeztem, hogy sem édesanyámat, sem engem nem hívtak korábban, meglepődött, de azt mondta, úgy készüljek, hogy most biztosan hívni fognak. Ez 2 napja volt, egyelőre nem kerestek. Több ismerősöm igazolt pozitív, kivétel nélkül mindegyiküket keresték. Mi lehet az oka?

2021. márc. 19. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnap szokott hívni az Ántsz akkor megmondják meddig maradj karanténba.De lehet annyi az új beteg hogy nem értek el hozzád.
2021. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez rendben, de első alkalommal sem kerestek, ezért érdekelne a miértje. Azóta eltelt 2 nap újfent, most sem kerestek.
2021. márc. 19. 10:55
 3/4 anonim válasza:
hivtak azota? engem 3 nap utan hivtak
2021. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pl. nem adtál meg telefonszámot, vagy megadtad de a leletező nem rögzítette a leletre. Vagy éppen járvány csúcs van, és fizikailag nem vagyunk képesek mindenkit felhívni. Egy idő után meg visszamenőleg felesleges lenne. Vagy hívtak de nem veszed fel vagy ki vagy kapcsolva stb..
2021. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!