Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okból lehet valaki csakúgy...

Mi okból lehet valaki csakúgy random unszimpatikus, mit kell ahhoz valakinek csinálnia, hogy csakúgy random unszimpatikus legyen?

Figyelt kérdés
2018 szeptemberében kezdtem a sulit és már 2021-ben már ballagunk és 3 év óta csakúgy random unszimpatikus lettem egy lány osztálytársamnak, azt hallom vissza róla, hogy irritáló a jelenlétem, pedig én voltam és vagyok is az osztályban a legcivilizáltabb ember. És mindig, ha én köszönök neki, ő nem köszön vissza, mintha valamiért haragszana rám a semmiért.
2021. márc. 19. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyiség, stílus is lehet az alapja, nem kell hozzá tevékenyen csinálni valamit. Lehet nem egy tetted váltotta ki, hanem a jelenléted vagy valamilyen jellemződ (a hanghordozástól kezdve a világnézetig bármi), ezt nem lehet konkrétan megmondani, csak az tudja aki érzi.


(a szó: antipatikus)

2021. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"én voltam és vagyok is az osztályban a legcivilizáltabb ember" --> nekem már ez alapján nem vagy különösebben szimpatikus. Ennyire lenézed a többieket?


Persze ez egy mondat, nem ismerlek, nem tudhatom, hogy milyen vagy. Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy egy jelentéktelen semmiség miatt is lehetsz valakinek unszimpatikus, nem biztos, hogy te tehetsz róla.


Ha korábban jóban voltatok, akkor azt is el tudom képzelni, hogy tetszettél neki, de nem (vagy nem jól) reagáltál a közeledésére, vagy észre se vetted. Esetleg később jött rá, hogy pl. mennyire más a politikai nézetetek, vagy mennyire különbözik a véleményetek egy számára nagyon fontos témában.

2021. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nemköszönés bunkóság, csak azért, mert valaki nem szimpatikus még illene viszonozni a köszönést.

Egyébként ez szerintem egy belső érzés. Velem van úgy, hogy csak meglátok egy embert és nem szimpatikus. És itt nem feltétlen arra gondolok, hogy csöves vagy szakadt, hanem csak úgy áramlik belőle a visszataszítóság :D

Nem kell foglalkozni az osztálytársaddal, vannak emberek akiknek nem lehetünk szimpik, ezt el kell fogadni. Tarts tőle távolságot és akkor nem lesz viszály sem.

2021. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.


Hát igen az unszimpátiának sok szövődményei vannak.


1. Belső tulajdonság

(Személyiség, stílus)


2. Kinézeti karakter

Valakit még csak személyesen sem kell ismernünk, elég ha például mondjuk a facebook képeit megnézzük és már az illető a kinézeti karaktere alapján is lehet unszimpatikus, ahelyett, hogy egyáltalán személyesen ismernénk.


3. Irigység szimpátia

Ez az ember meg sem érdemli, hogy jót kapjon és mégis kesztyűs kézzel bánik vele mindenki.

2021. márc. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!