Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza hozza őket még valamiko...

Vissza hozza őket még valamikor a Star Stable?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen varázslatos lovakat a Star Stabelben mint például az Umbra és Ayla, Dorch és Solas, Telina és Kamposz vay a régi őslovak. Sajnos ezek mind 2019 be voltak elérhetőek én pedig 2020 ban kezdtem játszani így sajnos lemaradtam róluk. Ha valaki tudna valami információt modani arról hogy kb mikor jönnek vissza meg köszönném, és ha nincs erről semmi infó örülék ha többen is írnának a Star Stabélnek hogy hozzák vissza őket.

#Star Stable #Umbra és Ayla #Dorcha és Solas #Telina és Kamposz #régi őslovak
2021. márc. 20. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem hozzák őket vissza.
2021. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 foxgirl0111 válasza:
100%
A régi őslovakat évente vissza szokták hozni így lehet, hogy idén is újra elérhetőek lesznek a játékban. A többi mágikus lovat nem hiszem, hogy vissza fogják hozni.
2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Némelyiket néha visszahozzák egy hétre max. Most mondjuk az Aylát és az Umbrát.
2021. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!