Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszoktatni valakit...

Hogy lehet leszoktatni valakit a káromkodásról?

Figyelt kérdés
A páromnak nagyon mocskos a szája ha valami nem jön össze, nem úgy sikerül mint ahogy szeretné. Tehát a "a jó büdös k. anyját, meg a büdös b*zi isten... Stb) mintha olvasná úgy hajtja. Engem nagyon rossz érzéssel fog el. Mostanában sok eü-problémám volt, és sokat imátkoztam hogy rendben legyen minden, és úgy érzem ezzel a mocskos beszéddel ránk hozza a bajt! Hogyan lehetne leszoktatni róla. Hiába szólok rá, csak látom hogy ideges lesz h legalább bele ne szóljak a dolgába... :/

2021. márc. 20. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az a legjobb megoldás ha elmondod neki hogy téged mennyire zavar, beszéljétek meg.
2021. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne bassza meg.
2021. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Először tanulj meg néhány dolgot.... például magyarul.

Isten - nagy i-vel írjuk

Imátkotni helyesen: imádkozni


Próbáld rávenni, hogy a káromkodásait helyettesítse más szavakkal.

20 évet húztam le a vasúton, elhihetetd, hogy percekig tudok szóismétlés nélkül káromkodni.... De nem teszem - csak néha 1-1 b.meg szalad ki.

Senki más nem tudja megoldani a kérdést, csak a párod. Neki kell energiát fordítania arra, hogy amikor káromkodna, akkor mást mondjon, vagy az indulatait máshogy vezesse le.

Egy megoldás lehet, ha együttműködő: Káromkodáskonként bedob egy 100-ast, vagy 200-ast egy perselybe.

2021. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as! Köszönöm a nyelvtan órát! :) megjegyeztem

;)

2021. márc. 20. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

Nincs mit :)

A válaszom további részét fenntartom, neki is komolyan akarnia kell a javulást, fejlődést!

Csak azzal tudod motiválni ha valamit elvonsz tőle.... pénzt, kaját, szexet.....

2021. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!