Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témák érdekelnek...

Milyen témák érdekelnek titeket, szerintetek mi az ami megfog egy tinit egy könyvben (persze Leiner Laura könyvein kívül😂♥️)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!☺️


Szeretnék írni egy regényt, de nem tudom milyen témában írjak.

Nos, ifjúsági regényre gondoltam és azért írok ide, hogy megkérdezzem, ti miről olvasnátok szívesen? Szeretnék olyan regényt írni, amivel ha tudok, valamilyen szinten segítenék a tinédzsereknek, vagy amit szívesen elolvasnának.


Ötletbörze tulajdonképpen, szóval várom az ötleteket☺️



2021. márc. 20. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mi kívánságaink szerint írsz, garantálom, hogy minden percét utálni fogod, és nem fogod befejezni a könyvet.


Arról írj, amiről te szeretnél olvasni. Meglátszik a szövegen, ha az író szereti a saját sztoriját.

2021. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. A könyvbe ne használj emojikat
2021. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Legyen olyan amilyennek szeretnéd ! Így szívedet képkeret bele fogod tenni . És ha valakinek tetszik , annak nagyon tetszeni fog . És lehet TE csinálsz új stílust .
2021. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a hármassal ellentétben ne tegyél szóközt a szavak vége és a mondatközi/végi írásjelek közé.
2021. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretek rakni , mert így jobban látszik a vessző .
2021. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így, is tökéletesen látszanak a vesszők. És jó hülyének is tűnsz tőle, mert egész egyszerűen helytelenül használod. De a te bajod.
2021. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!