Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a magyarázata annak, ha...

Radvan kérdése:

Mi a magyarázata annak, ha átestem a koronavíruson, fel vagyok mentve a tesztelés alól?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mivel már mentes vagy új fertözésekkel szemben.
2021. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha túlélted, az azt jelenti, hogy a szervezeted legyőzte a vírust - ergo kialakultak egyfajta védettség: ha legközelebb a vírus a szervezetedbe jut, hasonlóan az oltáshoz, az immunrendszered már emlékezni fog arra, hogy ez elpusztítandó, illetve hogy hogyan kell elpusztítani.

Hogy ez a fajta védettség meddig tart, az egyelőre nem igazán ismert.

2021. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hordozó lehetsz.

Nem tudom, hogy mennyire ment fel téged, de te már kisebb eséllyel fogsz újra fertőződni.

2021. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Milyen tesztelés alól vagy felmentve?
2021. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldözgetnek az embereknek védettségi igazolványt. Hogy pontosan mire is jó, nem sokan tudják. Apukám is kapott 17 nappal a halála után.

Aki kapott oltást, illetve aki átesett a betegségen, az egy ideig nem tud újra fertőződni, illetve nem betegít meg másokat.

Szerintem ilyesmi dologról kérdezel. Hogy meddig védett az ember valójában, sokféle információ kering. Eltérés van abban is, hogy az átvészelt betegség után meddig védett az ember, illetve vakcina után meddig. Zavaros.

Ha valaki rendelkezik ilyen kártyával, annak érvényességi ideje alatt felesleges a tesztelés.

Más kérdés, hogy külföldi utazásnál elfogadják-e más országok.

2021. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!