Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérhetnék minél több sírós és...

Kérhetnék minél több sírós és szomorú animét?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresem azt az animét, amin tényleg bőgni lehet, de még nem találtam meg. Láttam sok animét, de ami siratós lehet az a Banana Fish és a Hybrid Child,Given+movie. Ezeken nem sírtam, csak néhány könnycsepp volt, de olyat szeretnék amire elmegy egy százas zsepi. Mindegy hogy ismert vagy ismeretlen, hosszú vagy rövid, yaoi, yuri vagy "sima" is lehet (bár a yaoit szeretem nagyon), a lényeg hogy szomorú legyen.


Amúgy nem vagyok ennyire szomorú meg mindenből siratósat ízlésű, csak ehhez most megjött a kedvem😅

Köszönöm aki ír!😊



2021. márc. 22. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Anohana

Angel beats

Devilman crybaby

Hotarubi no mori e

I want to eat your pancreas

Your name

The garden of words

Bunnygirl senpai film

2021. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Violet Evergarden

Clannad

Air

Kimi ga Nozomu Eien

Kotonoha no Niwa

Angel Beats

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou

Hal movie

Omoide no Marnie

Kaze Tachinu

Sennen Joyuu

Tokiói keresztapák

Wata no Kuni Hoshi

Boku Dake ga Inai Machi

Glass no Kamen

Loveless

Onii-sama e...

2021. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az anime, amin a legtöbbet sírtam, az a Your Lie in April volt. Az egyik kedvenc animém, és tényleg mindenképpen nézd meg! Igazából, bár közel sem a kedvenc animém, eddig ez az az anime, ami a legnagyobb hatással volt rám.


És a Clannad a másik. Nem is a Clannad, hanem a Clannad: After Story. Az AS sokkal jobb, mint a sima Clannad, de látni kell az első évadot is hozzá. De ahogy nézem, ezt már ajánlották.


Ennyi jutott eszembe. :D

2021. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fenti kettő az, ami ,,szomorú". Ha ,,depis"-et szeretnél nézni, akkor mondjuk az Angel Beats-et meg a H2O-t ajánlom, de ehhez tényleg fel kell készülni lelkileg is, mert amellett, hogy szomorúak, nagyon megterhelőek.

Előző voltam.

2021. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A szentjánosbogarak sírja
2021. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tuccos-Milka válasza:
79%

Uh, nem hiszem, hogy ez egy "tradicionális" válasz lenne, de a JoJo's Bizzare Adventure "Stardust Crusaders", "Diamond is Unbreakable" és "Golden Wind" című részein (part, nem episode) én őszintén sírtam.


De tudom, hogy cliché vagyok, hiszen minden Animéhez kapcsolódó Post alá valaki ajánlani fogja a JoJo-t.

2021. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ezen lehet inkább max meghatódsz, de azért leírom.


Szentjánosbogarak erdeje

2021. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fumetsu no Anata e. Még csak két rész van kint, de én már az elsőt is végig sírtam. Szerintem borzalmasan szomorú. :(
2021. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mahou shoujo site
2021. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SheYaguchi válasza:

GIVEN

Hybrid child utolsó két része

2021. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!