Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a hazai védettségi...

Szerintetek a hazai védettségi igazolvány arra lesz jó hogy mehess majd bulikba, koncertre, meccsre egyéb... Vagy ennyire nem szabályoznak le?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg arra jó, hogy gyászomban még egy hatalmas megrázkódtatást is kapjak. Ugyanis apám halála után 17 nappal jött a levél, hogy védett. Covid vitte el. Kérdeztem telefonon, mire jó az igazolvány, de nem tudta a hölgy megmondani.

Én apámnál korábban voltam koronavírusos, én nem kaptam semmit.

2021. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Amilyen f*sza minosegu a nyilvantartas, a magyar oltasi igazolvany kb. arra lesz jo, hogy gitarpengetot vagj belole vagy kokaint adagolj vele, valamint hogy a NER-kozeli plasztikkartya-gyarto haver parmilliardos haszonhoz juhasson.
2021. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, értem én, hogy miért írod, meg van is alapja, de történetesen tudom, hol és hogyan készül a kártya. A szakmámhoz tartozik ez az ismeret, bár nem művelem. Szóval jelen esetben a haveri kör legalábbis a levél és kártya gyártásában kieseik.
2021. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!