Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok a koronavírus...

Mit csináltok a koronavírus idelyen???

Figyelt kérdés
Mivel foglalhatók le magatokat ugye itt van ez a kijárási tilalom akkor a maszk hogy viselitejpk ezt az egészet a karantén dolog is idesorolhato.Akkor a boltok be vannak zárva elég szép diktatúra ez .Nem őrület ez az egész mibol élnek meg most az emberek??Mmilyen hatással lesz ez az ekonomiara lehet hogy háború is lesz .Nálunk Szlovákiában már egy éve folyik ez a dolog már három hónapja minden be van zárva az emberek tesztre mennek hogy lehet ilyen világban élni komolyan mi folyik itt???Mi állhat a háttérben??Furcsa ez az egész
2021. márc. 23. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, régen is max annyit mozdultam ki amennyit feltétlen muszáj volt, heti egyszer bevásárolni, mellé évek óta itthon maszekolok, szóval igazából sok minden számomra nem változott.


Ja max annyi, hogy ha jönnek holmiért, akkor néha látom hogy maszkban jönnek, vagy épp nincs kézfogás stb.

2021. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mocsok sokat tanulok. Végre van időm rá!

Egyetemi előadásokat nézek MIT-n, UoT-n, ELTÉn.


Pótoltam a lemaradásom sorozatokban: Money Heist, Breaking Bad, Maffiózók.

Filmeket: Tarkovszkij összes


Kenyeret sütök. Finomakat főzök.

2021. márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Dolgozom, gyerekkel vagyok, kikapcsolodaskent elszoktam menni autokazni celtalanul..

Diktatura? Hegyekbe alljanak a hullak, az jobb lenne?

Nem egy ismerosom meghalt mar ebbe a gci virusba, 40 evesen. Most a nagyim van Covid osztalyon. 😷

2021. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 sajnos valakinek csak egység sugarú a gondolkodása és más emberre nem gondol. :( Ezért van az, hogy sokan nem fogják fel, hogy milyen komoly a helyzet. Fogalmuk sincs, hogy itt nem az a 1-2 hét problémás, amikor a vírus durván támad, hanem, az a maradék életed, ami utána jön. Konkrét agy lágyulással, homályos látással, tüdő elégtelenséggel, végleges ízlelés elvesztéssel küzdenek a felépültek közül is jelentős mennyiségben. Kollégámnak 2020 áprilisa óta nem jött vissza az ízlelése. Képzeld el így az életed. Nem tudod, hogy romlott a kaja és nem tudsz értékelni semmit, amit eddig ettél, még egy csókot sem tudsz úgy élvezni.


3 halottam volt közvetlen családban és rengeteg fertőzött az ismerőseim körében. Unokatesóm 46 éves volt. Covid vitte el még nyáron. Egy 4 éves gyereket hagyott hátra a világra.


Nagyidért drukkolok. :(



A diktatúra mocskosul nem ez! Aki ezt harsogja, az töriből hogy ment át? Hogy tudta elvégezni a 8 általánost?

2021. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#5 Te meg nem csak a hibát emelhetnéd ki, hanem írhatnád, hogy mi a helyes. Akkor nem gondolnánk, hogy magas lóról csak fikázni tudsz.
2021. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Ja ki kell emelni, hogy hány szót írt helyesen? 😂 Szomorú, hogy már itt tartunk.

Elég alapvető dolog, hogy iskolában megtanulunk írni.

2021. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvető dolog, hogy emberként viselkedsz másokkal és nem vagy bunkó. De neked még ez sem megy. Pedig ezt még iskola előtt kéne megtanulni, hogy közösségben való viselkedésre alkalmas legyél.
2021. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!