Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lottófeladás - Mit jelent ez...

Lottófeladás - Mit jelent ez az üzenet?

Figyelt kérdés

Fogadása érvénytelen! A fogadás ellenértékének kiegyenlítése sikertelen. A Mobil Vásárlással kapcsolatban forduljon mobil szolgáltatója ügyfélszolgálatához!


Eddig gond nélkül tudtam lottót feladni sms-ben. Feltöltőkártyás vagyok, van rajta pénz.



2021. márc. 24. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy elfogyott a kereted, vagy csak hiba volt a rendszerben, probald ujra
2021. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Feltöltőkártyás vagyok, van rajta pénz."

Viszont a teljes keretet nem használhatod mobil vásárlásra.

2021. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsejáték Zrt. egyenleget SMS-ben csak a Magyar Telekom havi díjas és feltöltőkártyás telefonjairól lehet. (MCOM SMS befizetésnek nevezi a Szerencsejáték Zrt.)


Igen, az a kérdés, hogy mennyi az egyenlegből a vásárlásra is fordítható, úgynevezett univerzális egyenleg.

A feltöltéskori összeg kerülhet a sima egyenlegbe, és kerülhet a vásárlásra is fordítható univezális egyenlegbe; ez a feltöltés helyétől függ. (Telekom online oldalon, Telekom ügyfélszolgálati helyeken, Szerencsejáték Zrt. lottózóiban, egyenlegfeltöltéskor biztosan univerzális egyenlegbe töltődik a befizetés.)

A telefonhasználattal kapcsolatos fizetnivalókra mindkétféle összegrész használható, először a „sima” összegrészből von le ilyen célra, és csak akkor az univerzális részből, ha már nincs más. Vásárolni (szerencsejáték egyenlegfeltöltés, úthasználati díj, parkolási díj stb. fizetése) csak a vásárlásra is alkalmas univerzális részből lehet.

Nem tudom most hogy van, néhány éve mikor Telekomos feltöltőkártyás telefonom volt, akkor a *102# „számon” történt egyenleg lekérdezéskor például olyan választ írt, hogy az ön egyenlege 1815 Ft, vásárlásra fordítható 648 Ft.


Ha az egyenlegedből elegendő a vásárlásra fordítható összeg a szerencsejáték befizetéshez, akkor viszont hiba történhetett; ezzel valóban a mobilszolgáltatódhoz kell fordulni.

2021. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Csak a Telekomnál? A Vodafone oldalán leírja, hogy hogy kell játszani. Én elküldtem az sms-t, volt több mint 7000 Ft rajta és levont 1800 Ft-ot, viszont ugyanez a szöveg jött vissza. Pénz ugrott, játszani meg nem tudok.
2022. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!