Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » N ektek is totálisan elegetek...

N ektek is totálisan elegetek van mindenből?

Figyelt kérdés

ez az egy éve minden bezárós izéből elegem lett... (persze tudom ez kell meg stb) de attól már akkor is túl sok... legszívesebben még érettségi előtt felülnék egy gépre és elmenni bárhova egyet... :( itt vagyok 18 évesen és se egy buli se egy utazás csak itthon lehet lenni

(és tudom van akiknek sokkal rosszabb ez a helyzet, nincs munkájuk, pénzük, de a saját esetemet tudom csak megélni és az most ez)



2021. márc. 25. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek elege van. Ki kell bírnunk.
2021. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen legem van mindenből IS
2021. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Belföldön szabadon lehet mozogni, ha 8-ig hazaérsz. Egy kis kocsikázás meg egynapos szabadtéri kirándulás gond nélkül beiktatható, nem vagy szó szerint bezárva a lakásodba. És akkor a monotonitásból is egy kicsit kitörsz, meg ér valami pozitív inger.
2021. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el biciklizni. Azt szabad.

Ha nincs, kölcsönözhetsz is.

2021. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!