Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sürgősen össze kéne szedned...

Ha sürgősen össze kéne szedned 1milliót, hogy csinálnád?

Figyelt kérdés
Nincs olyan opció, hogy nincs meg és ha tőrvényt is kell érte szegni akkor is összekaparod, hogy csínálnád?

2021. márc. 25. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Telefonálnek ismerősnek hogy utalja át.
2021. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
En egy barattol kernem kolcson
2021. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Megkérném "szépen" #1 és #2 válaszolót, hogy utalják át nekem.
2021. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Keresnék egy sugardaddy-t xD
2021. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kölcsönkérném:
2021. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha például egy családtagomnak kell a lové ne adj isten szív műtétre vagy bármilyen élet mentő műtétre és nem számít a börtön mert sürgősen kell a pénz akkor olyat tennék amivel nem kell azért embert ölni hiszen nem akarnék életem végéig rács mögé kerülni..de azért meg lehet oldani hogy például olyanoktól veszed el a pénzt akiknek valószínűleg nem kenyére kell és ezt képesek ön szantukbol átadni ... Na most mivel én nem vagyok bűnöző eszem ágában sincs senkit bántani semmiért főleg nem pénzért! nem létező hirdetéseket fel dobnék a netre aztán előre utalás után semmit nem postáznék el !! Egy hónap alatt tuti meglesz az 1-Misi de a büntetés sem marad majd el!!


Ha büntetlen előéletű vagy ez esetben nem hátrány! de 3 évig terjedő szabadság vessztés ha 500 001 –

5 millió Ft értékben csalsz ki pénzt!


Ez esetben a bünti fele Alap!! Ha megtérül a kár és jó magatartást produkálsz majd akkor talán meguszod jó sok közmunkával meg 300.000-Ft Pénz bírságal és a felfüggesztett börtön büntetésel de emiatt majd el leszel lehetetlenítve a Priusz miatt munka terén egy jópár évig!


Gyakorlatilag lehetetlen ennél jobban ennyi pénzt csinálni ilyen rövid idő alatt és ilyen "jól" kijönni belőle hiszen ha bankot mennél rabolni akkor azt tuti nem Uszód majd meg szárazon de ezt sem nyugi.

2021. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A családtól kérnék kölcsön, de szerencsére van ennyi megtakarításom.
2021. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igyekeznék az erkölcsi normáim között maradni és nem rögtön azon gondolkodnék milyen embertől csaljak ki pénzt. :)


Első körben már csak a tartásom miatt nem mástól kérnék kölcsön, hanem a banktól, majd csak utána kérdeznék körbe.


Legvégső esetben gyűjtést szerveznék facebook-on pl. ha neadj isten szerettem szívműtétéről szól...

2021. márc. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
/8-as akkor valószínűleg ha másokon múlna akkor a szív műtét sajna el maradna...
2021. márc. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Szar*k az erkölcsi normákra ha valakinek az életéről lenne szó!
2021. márc. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!