Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha augusztus 24.-én lejár a...

Horváth Koppány kérdése:

Ha augusztus 24.-én lejár a személyim, utána újat csináltatok, útlevelem (és jogsim) nincsen, mi történik? Az oltási igazolványom érvényes marad önmagában, vagy akkor majd igényelnem kell egy újat (vagy esetleg majd hivatalból kiállítanak) ebből is?

Figyelt kérdés
Az oltási kártyán sajnos csak az ember neve és esetemben a személyigazolványom száma szerepel, így ha új személyit kell csináltatnom majd augusztusban, akkor már nem fog egyezni az új személyi igazolványom száma az oltásin lévő számmal sajnos! Igaz, a régit is úgy tudom, hogy az új csináltatásakor visszaadják kilyukasztva, ami így nem érvényes, de legalább tudom bizonyítani, hogy (ekkor) még az volt...

2021. márc. 26. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!