Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy sima spirált a...

Vettem egy sima spirált a Tescoba 99 ft-ért. Hogyan díszíthetném fel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy matrica, szép képek, ilyesmi... Ha valakinek lenne még ötlete annnak örülnék :)

Ja és ne legyetek már olyan poénosak, h leírjátok: matrikca, szép képek ilyenek... xD

15 L


2010. aug. 19. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szívesen segítenék, de nem értem. Mi ez a sima spirál? A füzet?

2010. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az a tervem,hogy egyszerű borítós spirál füzetet veszek,de én dalszöveg részletekt akarok rájuk írni,vagy idézeteket.

keress a neten valami könnyen megrajzolható mintát,vagy nyomtass sablont.sztem az jobban nézne ki,mintha matricát ragasztanál rá,(ami egy idő után piszkos lesz és le is jön)

jah és majd vmelyikre,amit nem szednek be sűrűn tanár aranyköpéseket írkálok majd pl."Hősi halált élt" by. irodalom tanárXD meg "Lehet,hogy titeket nem zavar,hogy én itt vagyok és órát tartok,de engem rettenetesen zavar!"

meg "SZALADOZOTT az elektromos távirányítású TOLÓKOCSIVAL"XDXD

szóval ilyenek

2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól rajzolsz akkor firkáld tele. (Mármint nem szó szerint.:))

Esetleg irattasd alá az osztálytársaiddal.

2010. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

első: úgy értem a füzet, és hogy nem mintás a külseje csak egyszínű...

máodik: köszi a beköpések jók, ha majd a mi tanárunk is mond ilyet lehet ráírom :D köszi az egészet am

harmadik: kösziii, de pont eléggé utálom az oszttársaim nagyját, hogy ne írassam alá velük, de nem rossz ötlet am:)

2010. aug. 19. 21:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok megin.

Hát akkor elnézést a bakiért.

Íme pár kép:

[link]


[link]


[link]


Ezek hátha adnak valamilyen alap ötletet.

2010. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én órákon amikor unatkoztam, elővettem a hibajavítómat(toll alakú) és azzal rajzoltam és írtam tele a füzetem...évvégére tele lett az egész és rájöttem h jó díszítés is. ez éven is úgy fogom csinálni...nem firkálom össsze előre, hanem majd a suliba jön az ihlet a padtársammal:D
2010. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi "harmadik", és utolsó előtti! :)
2010. aug. 19. 22:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én jól beragasztóztam a borítót és rizspapírral vontam be,tudod,amivel a virágcsokrokat szokták körbe venni, de lehet kapni papír boltokban is.Szerintem egyedi és csajos is

[link]

2010. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó: ez jó ötlet! köszi!
2010. aug. 19. 22:50
 10/16 anonim ***** válasza:
én szótárfüzeből csnáltam olyat, hogy teljesen sima hétköznapi fehér papírra színes filctollal vonalzóval csíkokat húztam. Egy másik füzetet ugyanígy kosckásra csináltam. Ráragasztom a papírt ( kis fényképragasztóval, ami teljesen lapos és mindkét fele ragad) aztán az egészet bevonom átlátszó, mndenhol tapadós fóliával (nem tudom, mi a neve). Szerintem jó lett.Egy füzetre ck sim sága papírt raktam, észöld papírból kivágtamrá egy csigavonlat. Az is jó lett, ((pedig nem hangzik túl jól) és tök egyszerű. De szerinte nagyon jólnéz ki a kinyomtatsz kottát, és ráragasztod. A kották mindig jók :D Vagy mondjuk egy matekfüzetre ragasztaz egy egyszínű lapot (ha nem teljesen sima) és rengeteg külöböző betűvel, mérettel, színnel ráírod, hog matek.
2010. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!