Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk utáljátok azokat a...

Barni5 kérdése:

Fiúk utáljátok azokat a lányokat akik keménynek hiszik magukat? mert azt hiszik legyőzhtnek egy fiút azzal hogy tökön rúgják.

Figyelt kérdés

pl. egy fiú és egy lány veszekszik a lány tökön akarja rúgni a fiút de a fiú nem ütheti meg a lányt és ezt a lány ki is használja.

Egy fiú nemhogy nem üt csöcsön egy csajt hozzá se érhet



2021. márc. 29. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha engem egy nő tökön rúgna, akkor vissza is kapná. Leszarom a nemeket, egyenlőségben élünk.
2021. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

első

igazad van

2021. márc. 29. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Alap szabály, hogy egy férfinak nem szabad kezdeményezni a nővel való verekedést.

De az sehol nincs kikötve, hogy nem szabad önvédelmet alkalmaznia!

És nehogy már mindent megengedjenek maguknak a beképzelt nők, akik azt hiszik magukról, hogy mindenhatók!

2021. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

A verekedős lányokat nem szeretjük, és visszaütünk. Egyenjogúság van.

Az erős lányokkal semmi baj, szeretjük őket.

2021. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Engem az ilyen inkább lázba hoz. Bár mondjuk attól is függ milyen erősen rúg tökön :-)

Ha nem túl erős és állva maradok, és jó a csaj akkor megpróbálnám le smárolni utána. Bár lehet kapnék még 1-et :))

Szóval én szeretem őket, bár én mazochista is vagyok.

2021. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
azért óvatosnak kell lenni mert nem egy ember halt meg a tökönrugdosásokba... a fájdalomtól is meglehet és ám rengeteg ér is van ott szóval aki tökön rúg valakit talán megöli.
2021. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, mondanál egyetlen olyan embert, aki belehalt abba, hogy tökön rúgták?
2021. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2021. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
összecsavaródnak az erek, és halál. sok módja van ennek a fajta a halálnak
2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ebben a cikkben nincs benne, hogy mi okozta az ember halálát, csak az, hogy az asszony tökön rúgta a részeg férjet.

A rengeteg ér akkor okoz problémát, ha a here megfordul a tengelye körül, az ér megcsavarodik és elzáródik. Ezt 6 órán belül fel kell szabadítani, különben a here elhal, vér hiányában. Ez alatt az idő alatt biztosan eljut a delikvens orvoshoz, mert ez iszonyat fájdalmas (fájdalmasabb, mint egy tökön rúgás). Ez fiatal fiúk betegsége leginkább és akár éjszaka, alvás közben is bekövetkezhet, nem jellemző, hogy sérülés miatt lenne, inkább hirtelen mozdulat eredménye.

Szóval maradjunk abba, hogy magába a tökön rúgásba még senki sem halt bele.

2021. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!