Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó könyvcímeket?

Tudnátok mondani jó könyvcímeket?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami nem meglévő cím. Wattpadra szeretnék egy új könyvet elkezdeni viszont nem tudom, mi legyen a témája/címe. Ha egy olyan címet tudnátok mondani ami felkelti a figyelmem annak nagyon örülnék és abból következtetnék a történetre.

2021. márc. 30. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rektális Megtorlás 2 - Rocco bosszúja
2021. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Matthias Noback: Object Design Style Guide
2021. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mi legyen a témája??? Cím alapján akarsz írni? Mi adjuk meg a témát is? Na ne már. Ne írjál inkább semmit.
2021. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
100%
Flátosz király szeles kalandjai.
2021. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában sosem a címmel kezdjük a történetünk írását, hanem magának a történetnek a vázlatával. Én pl. inkább munkacímet adok, amit utólag változtatok meg akár, de ez is a történettől függ, és lehet az a történetnek egy záró mondata, vagy magából a történetből egy frappáns mondat.

Ha már azt sem tudod, hogy miről írnál, de még a címet is mástól kell kérned, az már régen rossz.

2021. márc. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkelek és Dömdödön
2021. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó sárga vonal.
2021. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Cím alapján történet? Én még ilyet sosem próbáltam lol. Mindig a történet van meg először a fejemben, és általában címet sem adok addig, amíg be nem fejezem az írást, mert gyakran kezdek új cselekményvonalakat a történetekben. A végén pedig azt veszem észre, hogy a címnek semmi köze a történethez.
2021. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!