Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik azokkal akiket...

Mi történik azokkal akiket egy országból kitoloncolnak?

Figyelt kérdés

Egy sorozatot nézek épp, és elég durván van ábrázolva a kitoloncolasra várók helyzete. Itt az USA-bol toloncoltak ki egy

kolombiai lányt aki gyerekkora óta lakott ott. Kolombiaban nincs rokona, szinte alig élt ott. Pénz nélkül. Ilyenkor mit lehet csinálni?


2021. márc. 31. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi történik ilyenkor, de a hatóságokat nem szokta meghatni, ha valakinek nincs pénze, és nem tud hova menni.
2021. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze igen ezt gondoltam...csak így látni a filmen is megviselt..pár éve volt ebből botrány , hogy hogyan bántak az emberekkel, családokat szakítottak szét és belegondoltam , hogy milyen szörnyű lehet és kilátástalan helyzet.
2021. márc. 31. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel hasonló téma, tudom ajánlani a 2004-es The Terminal nevű filmet Tom Hanks főszereplésével. Az is megtörtént eset alapján készült.

Igaz, a benne foglaltak nem annyira durvák, amiket láttál, de vannak benne igazság magvak.

Sok igazságtalanság létezik, mindig azoktól az emberektől függ a kimenetele, akik részt vesznek éppen akkor az eseményben. Értem ezalatt az eljáró, hivatalos személyzetet, hogy mennyire empatikusak, vagy emberségesek.

2021. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem majd!
2021. márc. 31. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!