Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 hetes az ajakpiercingem, és...

3 hetes az ajakpiercingem, és még mindig be van gyulladva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mint ahogy fentebb írtam, 3 hetes az ajakpiercingem, ez már a második. Viszont ebben nem orvosi fém és nem takpas piercing van benne, hanem patkó és műanyag (tudom, hogy ezekkel lassabb a gyógyulási idő, viszont egy haverom, aki már azért ért a piercingekhez, mert rengeteget szúrt másoknak és magának is, aztmondta nem akkora gond). Kb semmit sem változott az 1. hét óta, annyi, hogy nincs akkora duzzadás már belülről (de azért van, főleg a seben), és nem gennyedzik annyit. Kb másfél hétig öblögettem corsodyllal, de azt tudtommal nem szabad 1 hét után használni. Tetránnal kenegettem, és betadinnal, de abbahagytam 1 hete (most újrakezdtem), mert azthittem begyógyult, viszont jobban nézegettem, és nem nagyon:/ A másik piercingemnek nem volt baja a patkótól, csak egyszer, mikor kicsi piercinget tettem bele. Esetleg valami tipp? Egyáltalán nem szeretném kivenni, és lehet véletlen a piercingjeim is kidobtam (ilyen kis zacsiban volt) nagytakarítással, amiben volt az orvosi talpasom. Egyébként azért nem rakattam be az orvosim, mert nekem nagyon rosszul állt, és sokszor ráharaptam a talpra, ami kegyetlen volt.

2021. ápr. 2. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ha ráharapsz, akkor eleve szar helyre lett rakva, folyamatosan basztatva van, jó hogy nem gyógyul
2021. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lett szar helyre rakva, hanem néha a szára nagyon "kint volt"
2021. ápr. 2. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szedd ki
2021. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 nap mulva semmi baja nem volt
2021. ápr. 15. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!