Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legnagyobb szobor...

Melyik a legnagyobb szobor most? És melyik volt a legnagyobb szobor a történelemben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A 7 csoda egyike.
2021. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Az, ami most a legnagyobb, egyben a történelemben is legnagyobb (, nem?).

2021. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Fentebb a rodoszi kolosszusra gondoltam, ami már nem létezik (földrengéskor elpusztult).

Nem hasonlítottam őket össze, de a riói Krisztus szobor sem kicsi és van még Kínában egy Mao Ce tung szobor is. Ezek még állnak.

Tehát a #2-nek nincs igaza.

2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézted volna a linket, akkor a Mao szobor a jelenlegi 118., a riói meg a 131. legnagyobb a világon.


Azért nincs értelme a "mi volt a történelem legnagyobb ..."-nak, mert milyen történelemre érted? A jelen is a történelem része. Ha az lenne a kérdés hogy mondjuk az ókorban vagy középkorban, akkor meg lehet határozni, anélkül nem.

2021. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a kérdést a világtörténelem óta (amiről csak tud az emberiség) értettem.

Nem olvastam a linkedet, de nem is pontoztam. Olvasd el ismét, amit írtam a riói és kínai szobrokról.

2021. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam, azért írtam válaszként, hogy ahelyett hogy tippelgetsz, utána is nézhetnél. Amit te nagynak hiszel, a világ 100 legmagasabb szobra között sincs már.
2021. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-re:

Nem!

Logikailag hibás a kijelentésed. ("magyarul": illogikus)

2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!