Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A shounenekben miért kell a...

A shounenekben miért kell a főhősnek rendszerint idiótának lennie?

Figyelt kérdés
Az olyan animékben, mint mondjuk a One piece nem zavar, mert a maga bolondos stílusával a főhős személyisége beleillék az anime világába, de ezzel ellentétben Naruto viccet csinál az egész Nindzsa szakmából és világból. Örülök annak, hogy az újabb animék kezdenek elrugaszkodni ettől.

2021. ápr. 5. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a stílusa. A shounen fiatal fiúknak szól eredetileg (tény,hogy rohadt sok olyan téma van bennük ami azért mégse).

Pl a hunter x hunter,naruto,one piece mind kb ugyan abban az időszakban indult(manga) így nem csoda,hogy több hasonlóságot is felfedezhetsz bennük.

2021. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. az FMA sem egy mai darab, a Naruto után 2 évvel jött ki (ami a mangákat illeti), de nem idióta a főhőse, szóval tehetnél vele egy próbát.
2021. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, megnéztem az FMA-t az egyik legjobb anime volt, amit láttam. Amúgy 12 évesen én sem voltam sokkal okosabb Naruto-nál, de egyszerűen nem értem mitől jó az, ha a főhős semmit nem tud a világról, amiben él és annak működéséről. Mer, ha Naruto még ha nem is szellemileg akarta túl szárnyalni az előző Hokagékat, azért valami alap tudása lehetne.
2021. ápr. 6. 13:08
 4/4 anonim válasza:
Így egyszerűbb humoros helyzeteket írni. Akira pl Jojoba abba a hibába ütközött,hogy Jotarot nem tudta ilyen helyzetbe hozni mert ő 24/7 badass volt. Szóval jött egy ellenfél aki tudta Jotaronak álcázni magát és eltud vele hülyéskedni.
2021. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!