Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell szinte minden...

Miért kell szinte minden kérdés alá rosszindulattal válaszolni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, nem csak a saját kérdéseimnél, hanem másokénál is, hogy szinte mindig van olyan, aki rosszindulattal válaszol. Ilyenkor miért nem gondol bele, hogy esik ez másoknak, hogy esne neki, ha a kérdésére, amire választ vagy segíséget vár, valaki piszkálódó kommentet ír? Annyira nem értem az ilyeneket. Természetesen akinek nem inge, nem veszi magára. Aki meg úgy érzi, hogy rá vonatkozik, kérem, gondolkodjon el egy kicsit. Lehet, más önbizalmát rombolja le. Először engem is bántottak az ilyen hozzászólások, még ha nem is nekem írták őket, de szerencsére megtanultam kezelni.

2021. ápr. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor az emberek feltesznek valami tök normális kérdést, akkor ha tudok akkor segítő választ szoktam adni. De néha vannak olyan hülye kérdések, amiket egyszerűen nem tudok hova tenni, hogy aki kiírja, az mire hasnálja azt ami a fejében van?!
2021. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajna ezen az oldalon sok a troll gyerek.

És egyébként teljesen leirtad a gondolataimat ezzel kapcsolatban.

Undorító hogy hogyan viselkednek egyesek a válaszokba.

2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek....

lepontozod, jelented, utána ignorálod!

régebben beleálltam néhány ilyen majomba, de nem éri meg, csak magadat húzod fel.

jeletsd! talán egyszer elérő azt a szintet, hogy bannolják - mondjuk csinál másik fiókot... :D

2021. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell más várni. Az emberkék nagy része ilyen.
2021. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!