Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs mobilnetem, akkor...

Ha nincs mobilnetem, akkor megbüntethetnek a buszon annak ellenére hogy veszek jegyet az alkalmazásban?

Figyelt kérdés

Szóval értem én, hogy veszek jegyet az alkalmazáson keresztül meg minden, de ha nincs mobilnetem és nincs wi-fi a buszon, akkor hogyan ellenőrzi az ellenőr?

Most csak ezért nem szeretnék a mobilomra mobilnetet venni. Nem elég az ellenőrnek, ha megmutatom offline a jegyet? Úgy már nem érvényes?



2021. ápr. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert azzal nem érvényesíted, azért kell a net, mert különben nem tudja betölteni az animációt.

Minden szolgáltatnak vannak nagyon kicsi adatcsomagojai, előfizetésesnél általában 1 GB szokott is benne lenni, feltöltősnél pedig régebben volt 10 MB-os, annyi elég arra, hogy érvényesítése a jegyet.

2021. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor mindenképpen veszek inkább egy mobilnet csomagot hozzá. Olcsóbb mint egy büntetés :D
2021. ápr. 6. 15:48
 3/3 anonim válasza:
Nem buntetnek meg, tudsz az ellenortol is venni jegyet potdij hianyaban. Volanbusz.hu, illetve a csaladban dolgozik buszos is.
2021. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!