A GYK most mi is?

Figyelt kérdés

Ahogy nekem lejön, csevegős oldal, fórum és még mit tudom én mi egyszerre. Viszont mindkettőre rácáfolnak sok helyen, és valahol meg "erősítik" a kijelentést.


Az üzenet küldő rendszerük eléggé elavult pl. 2006-ban lehet jó volt, de egy rendes chat fal már jó lenne. A fórum része meg még oké, de pl. hogy nem tudok szerkeszteni egy kérdést, vagy törölni azt az eléggé fura.


Vannak jó megoldások a törlésesdire is. Pl. Steamen csak X ideig, vagy X válaszig lehet törölni, és az jól is működik. E-mellett nem lehet direktben válaszolni egy válaszra (Pl. mint redditen), és az értékelős rendszer is felesleges. Sokszor normális válaszokra kapok rossz százalékot.


Az anonim nevek meg szerintem csak az olyan témáknál kellenének, amiknél nem feltétlenül akarod a neved hozzá csatolni (Pl. politika).


Káosz. Alternatívák meg nincsenek :/ (Ha mégis tudtok, írjátok meg kérlek!)


Egyébként ki áll a Webminute Kft. mögött? (A Webminute üzemelteti ezt, és még pár hasonló oldalt)


2021. ápr. 7. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés kiírása mögött ki áll? Te vagy elég bátor, hogy közzé tedd a neved-címed? Nem, mi? De azért mástól elvárod. Nem szégyelled magad?
2021. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg egy kérdés-válasz oldal, ahol ha feltetted a lehetőleg objektív problémáddal kapcsolatos kérdést, arra lehetőleg objektív választ kaptál, és mindenki ment a dolgára utána. Ennyire kompakt és szűk lehetőségek szerint indult, és szándékosan nem fórumnak.

Ezt abból lehet következtetni, hogy az oldalt fenntartó cég portfóliójának csak egy része a GYK (kérdés-válasz), míg a többi oldal a többi közösségi funkciónak lett létrehozva (Hoxa - fórumozás, kvízlabirintus - játék, tanulás; 90 napos diéta, fogyókúrák stb. - életmód; tutiképeslapok, tutireceptek - tematikus gyűjtőoldalak, stb.).

Valószínűleg a GYK a legnépszerűbb és látogatottabb, így látszólag az évek során be kellett vállalni olyan módosításokat, amikkel meg lehetett tartani az embereket. Például eredetileg nem lehetett fórumozni, beszélgetni, ismerkedni. Majd egyidőben volt ismerkedés alkategória a Szexualitáson belül, aztán megszűnt és évekig tilos volt megint beszélgetni, ismerkedni. Most megint van Ismerkedés főkategória, de ugyanúgy benne van, hogy majd megint eltűnik. Hiszen nem illik bele az oldal rendeltetésébe és céljába sem, de valószínűleg az évek óta csökkenő aktivitást most megdobja az ismerkedés lehetősége, ezért van jelen.

2021. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Csak tudod van különbség köztem, és az oldal üzemeltetője között :D
2021. ápr. 7. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az oldal üzemeltetője egy vállalkozás, nyilvános adatokkal.


A vállalkozás tulajdonosa pedig egy ugyanolyan magánszemély, mint te.

2021. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!