Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt az animét?...

Hogy hívják ezt az animét? (elég régen láttam és nem nagyon emlékszem ezért bocsánat ha rosszul tudok valamit)

Figyelt kérdés
A lány az elején főz és megesz egy mérgező gombát (ha jól tudom) és elájul aztán egy másik lány testébe ébred fel. (Ez az egész a múltban játszódik) Ha jól tudom egy hercegnő testébe ébred fel egy hintóba és utána nem sokkal elrabolják és bezárják. (Ez alapból egy romantikus anime) Ez a lány nagyon jól főz. Csak ennyire emlékszem )": még emlékszem valamire hogy a lány főzés előtt mindig felkötötte a haját. De ne úgy képzeljétek el a pl: hintót hogy arany meg ilyesmi van rajta hanem ilyen régi fahintó.

#anime #főzés #romantika #Múltban játszódó #Lány a főszereplő
2021. ápr. 7. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meng Qi Shi Shen
2021. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt az animét kerestem (:
2021. ápr. 7. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!