Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem vagyok...

Mi van akkor ha nem vagyok otthon mikor csomagom jön?

Figyelt kérdés
GLS küldött ma üzenetet 7:23-kor, hogy fél kilenc és fél tizenkettő között szállítják ki a csomagom. Semmilyen előző üzenet nem volt, én nem is értem hogy gondolják, hogy más dolgom sincs mint vigyázzba állni miattuk. Nem kellett volna ezt előre egyeztetni?
2021. ápr. 7. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyik futár cég sem tud pontos érkezést vállalni.

Van, amelyik csak napot tud előre, van, amelyik egy kisebb-nagyobb időablakot.


Ezt írják:


Mikor érkezik meg a csomagom?


Magyarországon a feladást követő munkanapon kerül kiszállításra a csomag. A szomszédos európai országokba 24-48 óra, a távolabbi országokba általánosságban 72-120 óra az átfutási idő. A GLS hétfőtől péntekig munkaidőben szállít.



Mi történik, ha nem tartózkodom otthon a kiszállítás időpontjában?


Ha a címzett az első kiszállításnál nem tartózkodik a megadott címen, akkor a futár értesítőt hagy, és egyéb rendelkezés hiányában visszaviszi a depóba a csomagot.


Az értesítőben megtalálja a csomagszámot és a GLS elérhetőségét. Ha felveszi a kapcsolatot telefonon vagy írásban a GLS-sel, azonnal egyeztetheti a következő kiszállítást. Ha a feladó a csomagfeladásnál megrendelte a FlexDeliveryService szolgáltatást, számos kézbesítési mód közül választhat a Kézbesítési Rendelkezés online felületen.


Ha az utolsó kiszállítás is sikertelen, a csomag visszakerül a feladóhoz.

2021. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedj már, múltkor előtte lévő nap írtak, hogy másnap hozzák, és jelezzem ha nem jó. Mostmeg semmi, aznap reggel írtak, hogy mindjárt ott vannak.
2021. ápr. 7. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Most is jelezték. Automatikus rendszer küldi ki, nincs az, hogy jaj elfelejtettünk szólni. Nézd meg a spam-ben.
2021. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jelezték, direkt néztem.
2021. ápr. 7. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott a futár száma, hívd fel
2021. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!