Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Armyk titeket zavar, ha egy...

Armyk titeket zavar, ha egy másik army leszólít titeket az utcán vagy valahol ?

Figyelt kérdés
Én van, hogy látok armykat az utcan és sosem tudom, hogy köszönjek e nekik vagy sem mert hülyének fognak nezni xd.Én peldaúl örülök, ha egy masik army köszön, de nem tudom, hogy ezze csak kevesen vannak így vagy mindenki? Ti mit szólnátok, ha egy másik army leszolitana titeket?

2021. ápr. 7. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Én örülnék neki c:

Amúgy sincsenek nagyon kpopper ismerőseim, jó lenne párral találkozni.

2021. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon szekunder szégyen ez az "armyzás"...
2021. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SzeZsuSa2513 ***** válasza:
93%
Egyetértek az első válaszolóval, nagyon szívesen bezlgetnék más rajongókkal.
2021. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokan örülnének neki! Aki meg durcizik, és benyomja a btch facet azt le kell szrni :))))
2021. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Az mi?
2021. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Közben megnéztem....és a véleményem. 🤦‍♀️🤦‍♂️
2021. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is örülnék ha engem leszólítanának armyk.

Ha én veszem valakin észre,hogy army akkor általában odamegyek hozzá ^^(eddig még csak ilyen volt xd) 18/f

2021. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sincs sok kpopper ismerősöm, én mindig örülök, ha ilyen történik. De természetesen volt már olyan is, hogy meglátta a buszon egy army a ly-s pulcsimat és:

-ooo szia te is army vagy?

- igen🥰

- és ki a biasod?

- Jimin

- ő tök ronda és kövér, szerintem nem is illik be a bandába.

- na most azonnal eltakarodsz, vagy egy akkora csicskalángost lekeverek, hogy keresztbe állnak a szemeid, te anatómiai zsákutca!


Úgy eltűnt, mint kutyaszar a nyári zápor után, felszállt egy másik buszra🤣🤣🤣🤣

2021. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Lol előző. Elég szomorú amit az az army mondott, de ne hidd, hogy te sokkal jobb voltál a primitív stílusoddal.


Egyébként lehet nem is volt az illető Army, csak simán szerette a BTS-t xddd akkor minek kéne imádnia Jimint?


Army vagyok, chill ne támadjatok be

2021. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

9#

Akkor sem hívunk valakit dagadtnak. Tény, hogy ő erről soha nem fog tudni :D, de ha valaki kicsit is szereti a bts-est azért tudhat róla, hogy az a férfi min ment keresztül. Ez nem imádás, hanem minimális tisztelet egy személy iránt, aki végigdolgozta az utóbbi 9-10 évet minimum és a sok idióta miatt eltorzultan látta magát.

Azt a témát meg pláne el kéne már engedni, hogy valakit ki kéne rúgni abból a bandából.

2021. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!