Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Armyk titeket zavar, ha egy...

Armyk titeket zavar, ha egy másik army leszólít titeket az utcán vagy valahol ?

Figyelt kérdés
Én van, hogy látok armykat az utcan és sosem tudom, hogy köszönjek e nekik vagy sem mert hülyének fognak nezni xd.Én peldaúl örülök, ha egy masik army köszön, de nem tudom, hogy ezze csak kevesen vannak így vagy mindenki? Ti mit szólnátok, ha egy másik army leszolitana titeket?

2021. ápr. 7. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki. :3 Nincs normális kpop ismerősöm (aki magyar), olyan idióták, már bocsánat :D Ezért főként csak külföldiekkel tudok beszélgetni. :(
2021. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is örülné neki😌😌😌 Van BTS-es táskám nyakláncom kitűzöm de eddig még senki!
2021. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a k popot, mondjuk a BTS ért pont nem vagyok oda, de szívesen barátkoznék armyval is, csak legyen már legalább egy ismerősöm aki szereti a k-popot.
2021. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
9# azért mondtam ezt neki, mert tudon, hogy milyen érzés, ha valakit a súlya miatt szólnak le. Jimin (SAJÁT ELMONDÁSA SZERINT) régebben pufibb volt, szekálták is miatta, de utána lefogyott. Azonban ez néhány embernek nem volt elég, és még mindig "kövérnek" tartják. Én hasonló cipőben járok: egészen 14 éves koromig túlsúlyjal küzdöttem, nagyon sokan bántottak is érte. És miután lefogytam, még azután is kaptam olyan megjegyzést, hogy még mindig kövér vagyok. Együttérzek vele, és mélységesen elszomorít, ha valaki ilyet mond egy emberre, legyen az bárki. Nem azért védem, mert jaj bts tag és ő szent és meg kell védeni, hanem mert tudom, hogy mit érez ilyenkor az ember, és senkinek sem kívánom ezt.
2021. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyet értek a #14-essel :)
2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a többiek is, én is örülnék ha valaki odajönne hozzám beszélgetni:) nekem sincs army barátom szóval mindig egyedül fangirlködöm xD szóval szívesen beszélgetek, pláne élőben, akkor pl rögtön látod hogy szimpi-e az illető.
2021. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hmm én örülnék neki 😁
2021. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!