Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha pénzbüntetést kiválthatnáto...

Ha pénzbüntetést kiválthatnátok fizikai fájdalom elszenvedésével, vállalnátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen büntetést tudnátok elképzelni? Kort/nemet is írjatok kérlek.

2021. ápr. 7. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vallalnam ... mint Ludas Matyi! ... 3x vernem vissza :)))
2021. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vállalnám, ugyanis extrém magas a fájdalomküszöböm. Nekem még az sem fájt igazán, amikor el volt törve a karom, a pénzbüntetés viszont nagyon fájna, hiszen csóró vagyok. :DD

Egyébként ha fizikai fájdalommal is büntetnének a törvényben, fontos lenne az, hogy maradandó sérülést ne okozhassanak vele az elítéltnek, de ennek a lehetősége sajnos szinte mindig fennáll, így ez nem lenne megvalósítható.

Én simán bevállalnék néhány csonttörést, mindenféle vágásokat és horzsolásokat, kisebb égési sérüléseket, korbácsolást, verést, valamit bárhová bármilyen tűszúrást.

17/L

2021. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2 - köszönöm a választ, érdekes lehet ilyen fájdalomküszöbbel élni. Ezek szerint nem is volt még olyan, hogy szenvedtél a fájdalomtól? Olyat már hallottam, hogy valaki jól tűri a fájdalmat, de hogy ezek a dolgok nem is igazán fájnak. Olyat nem. Simán tarthatnál fakír előadást :D


Ez csak egy gondolatkísérlet, de szerintem is fontos, hogy semmi esetre sem lehetne szerintem sem maradandó a sérülés. Nálam a csonttörés is túl durva már, szerintem az a határ, ami nem igényel komolyabb orvosi ellátást. A korbácsolás, verés, tűszúrás, elektromos árammal kínzás, esetleg sebekbe só dörzsölése viszont szerintem egy jól alkalmazható büntetési tétel lenne, szigorúan csak önkéntes alapon.

2021. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!