Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mia és én cimü sorozat második...

Mia és én cimü sorozat második évadja uttán mitörténik Rixelel?

Figyelt kérdés
Mert a 3. Éévadban már egy bogár ember van helyette

2021. ápr. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

. évad


Miután Mia és Violetta megmentette Centopiát és az unikornisokat, az élet a tündérek királyságában visszatér a régi kerékvágásba. De vajon meddig? És vajon milyen hercegnő lesz Mia?


Új ellenség tűnik fel, még nagyobb port kavarva. Hamarosan azonban kiderül, a probléma mélyebben gyökerezik a múltban, mint azt bárki gondolta volna. Mia és barátai életük legnagyobb küldetésével néznek szembe mikor Dr. Morton és titokzatos társa, Lídia, meg akarja szerezni a dimenziók kulcsát, a karkötőt. Miközben a Marconi család titkát egyre nagyobb köd fedi be, főhőseinknek állniuk kell a sarat, hiszen két világ sorsa nehezedik a vállukra.

2021. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivan elnézést de a harmafik évad nem errőll szóll
2021. ápr. 7. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem ismerem. Innen vettem:

[link]

2021. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel a tengerbe esett, két lehetőség van. Az első, hogy megfulladt, a második pedig, hogy Tukitóval (annak ellenére, hogy ezt már eljátszotta, miután meglátta milett a szigetével) visszaúszott vagy Dystopiába, vagy egy másik szigetre, ahol nem kell Lord Drakonnál szenvednie a kudarcáért...
2022. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Most, hogy megjelent a 4.évad már biztosra tudom mondani, hogy visszajutott Dystopiába, ahol továbbra is Lord Drakonnal dolgozik.
2022. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!