Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány nap karantén?

Username3 kérdése:

Hány nap karantén?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, hogy valaki pozitív a családomban. Karanténban vagyunk viszont nem mondták, hogy jönnének-e újra tesztelni. Akkor ez hány napra szól?
2021. ápr. 7. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Míg ismét ki nem mennek tesztelni és annak az eredménye negatív. Ez a 10 napos karanténon felül a tesztelést végzők leterheltségén is múlik. Tudok olyan esetet, aki közel 3 hétig volt bezárva 10 nap helyett, mert az orvos is balf--kodott, és a tesztelés megrendelése napokat csúszott + még az ő szabad időpontjuk sem másnap volt.
2021. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
36%
14 nap azt hsizem bár nem vagyok teljesen biztos benne
2021. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 nap volt a karantén, de nem tipikus.

A panaszok (láz) jelentkezésétől számították. A tesztelés napokkal később történt meg, a határozat meg még az után. Két napról szólt.

A rendelet szerint nem tudom, hogy kellene, nálam így csinálták. Rendőrök is jöttek kétszer. Piros cédula nem volt.

Apámat egy héttel később tesztelték, de sem határozat, sem rendőri ellenőrzés nem volt. Viszont a halála után 17 nappal kapott egy kártyát, hogy nem fertőző beteg.

2021. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
28%
10nap-10hónap
2021. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
10nap.Ha letelt automatikusan meggyógyultál,ha az utolsó 2napban nem voltál lázas.
2021. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés nem rólam szól, de a dolog zsenialitása miatt mégis érdekes lehet: betegállományban tovább voltam, nem csak a karantén alatt.

Arról semmiféle értesítést nem kaptam, hogy még hőemelkedésem van, karanténban vagyok.

2021. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10
2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!