Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok instagramon a...

Mit gondoltok instagramon a követésről?

Figyelt kérdés

Ti kiket követtek? Csak azokat akik titeket is viszont követnek? Vagy olyan embereket, oldalakat amik inspirálnak? Vagy olyanokat akiket ismertek (akár egy buliról, vagy régi barát / osztálytárs, vagy mert párszor beszéltetek, vagy csak látásból ismeritek egymást)? Vagy olyanokat akiket nem bírtok (valami miatt), de érdekel, hogy mit raknak ki? Vagy kiket?

És nektek nem szokott szarul esni, amikor kiraktok valamit és kb 10-en kikövetnek? Vagy hogy követtek egy ismerőst, ő meg már nem is követ titeket? Vagy ti hogy vagytok ezekkel?



2021. ápr. 7. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az nem éppen a legjobb jel, ha kiteszed valamit és 10-en kikövetnek. Velem személy szerint ez még nem történt meg.


De alapjáraton én egy-két hazai illetve külföldi youtubert követek, fotós és animációs oldalakat, a NASA pár oldalát, meg kb. 6 ismerősöm.


Nekem soha nem volt szimpatikus az, hogy ha te valakit bekövetsz, akkor várod, hogy visszakövessen. Én pl. nagyon sok ismerősömet nem követem, pedig ők engem igen. És lehet, hogy bunkó hangzik, de nem érdekel miket raknak ki. Inkább küzdök akkor a 100 követőért, de az biztos, hogy a napi 50 storyt és posztot nem fogom végignézni.

2021. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!