Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hasam felső részénél,...

A hasam felső részénél, középről kiindulva, mint ha egy öv szorítana érdekesen fáj. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje megjelent egy érdekes fájdalmam, amit előtte még nem tapasztaltam. A bőr felülete olyan fájdalmat produkál, mint ha megégett volna. Egy pár napja felerősödött, valamint, ha nyújtózok, akkor olyan, mint ha belűl is fájna. Egy idő után pedig a hátamnál is elkezdtem érezni. Igazából úgy voltam vele, hogy majd elmúlik, de tévedtem. Orvoshoz jutni meg elég nehéz a mostani helyzetben. Valaki nem tudja, hogy ez mi lehet, illetve mitől? 21/F
2021. ápr. 8. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát így "távdiagnózissal" találgatva, lehet gyomorszáj fájdalma fekély miatt, jobb oldalon enyhén - szintén a gyomortájékán - epehólyag fájdalom, epegörcs, de ha maga a bőrfelülete fáj, akár övsömör is lehetséges, de akkor szokott látszani is kiütés.

Ha pedig végeztél nehéz, emeléssel járó fizikai munkát, akár izomfájdalom (mikro szakadásokkal) is lehetséges. Szóval TÉNYLEG nem ártana valami orvoshoz eljutni, véleményem szerint.

2021. ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Szedsz valami táplálékkiegészítőt vagy gyógyszert?
2021. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Övsömör is lehet, később jöhetnek a kiütések. Menj el orvoshoz mindenképp, nem olyan nehéz az most sem, csak hívd fel.
2021. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam mint a 3.

Menj ezzel orvoshoz mert fertőző úgy tudom, és súlyos is lehet ha nem kezelik.

2021. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi kiütés nem történt azóta. Talán az izomlázra hasonlít ez az egész. Nem szedtem semmi kiegészítőt. Enyhe edzéseket csináltam, de azt megfelelő testtartással és túlzásba sem vittem. Igazából csak annyi érdekelt, hogy van e annyira komoly, hogy orvoshoz forduljak vele, de ezek szerint más választásom nem igen maradt.
2021. ápr. 8. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!