Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
az álmomban: egy hatalmas nagy reptér volt, de autoiskolaként üzemelt (semmi köze nincs a történethez autoknak) és egy 10/10-es csajjal voltam ott (még álmomba is nagy spiler vagyok ugylátszik :DDDDD) és neki el kellett volna mennie valahova de ekkor jött a helynek egy vezetője aki elvitt random 2 embert szétverni aztán mindenki menekült de én természetesen nem menekültem hanem a hely vezetőjéhez rohantam és az egy nagyon jó ismerősöm volt, nem tudott erről hogy az alkalmazottja ilyeneket csinál és kirugta én odamentem mondtam neki hahaha besz0ptad nem kéne baromnak lenni aztán végül elmentem onnan a 10/10-es csajjal. de hogy mi lett ez után nem tudom. szerintetek mit jelenthet ez?

2021. ápr. 8. 12:39
 1/6 anonim válasza:
91%

Hát gondolom kiéhezett vagy, ergó kanos mint állat. Műpinát vegyél, meg vazelint! Valószínüleg megoldja a problémát, legalábbis remélem, ha más nem marad menj el hivatásoshoz!

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel,

Henrik

2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jöhet a zöld ujjacska, ha megoldást jelentett a problémádra!
2021. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát figyelj, fogalmam sincs, hogy mit jelenthet, de 1 biztos, #1-nek lehet igaza van :)
2021. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Lehet szexezned kéne, vagy nemtom ha gondolod írj és segítek
2021. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

@4. Írtam privátot nézd meg

Roland néven ha esetleg nem találod

2021. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja lehet valaki a 10/10-et ugy ertette 10 darab csajjal de 10/10 ugy értve hogy 10-es skálán 10-es kinézet :D
2021. ápr. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!