Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Van aki szerint...

Mi az igazság? Van aki szerint el kell menni a háziorvoshoz a covid oltás előtt és ő küld az oltópontra. Van aki szerint egyből oltópontra hívnak. Van aki szerint a háziorvos adja be. Ha nincs háziorvosom akkor is meg tudják oldani, nem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni elotte sehova. Majd ertesitenek telefonon, hogy mikor es hova kell menned.
2021. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és azt lehet kérni, h ne telefonon értesítsenek, hanem email-ben?
2021. ápr. 8. 17:59
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mindig tudom felvenni a telot
2021. ápr. 8. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem emailon egyaltalan nem ertesitettek. Eloszor kaptam egy levelet, hogy benne vagyok a rendszerben ... utana felhivtak telefonon es megmondtak mikor menjek.
2021. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha regisztrálok, ott meg kell adni az email-em és arra jön egy válaszlevél, h sikeres a regisztráció, nem? :)

A levéllel kapcsolatban, ha nem lettél volna otthon hagyott volna értesítést a postás, nen? :)

valamilyen úton lehet kérni, h ne telefoon hívjanak, nem? :)

2021. ápr. 8. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonon keresnek, emalre csak informaciok mennek.
2021. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrációkor ne add meg a telefonszámodat. Csak az emailt. Akkor biztos nem fognak telefonon keresni! Szerintem nem feltétele az oltásnak, hogy valakinek telefonja is legyen!
2021. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!