Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit régen jelöltem be...

Ha valakit régen jelöltem be facebookon, aztán csak jó későn visszaigazol és aztán gyorsan kitöröl, az azt jelenti, hogy nem szíve szerint igazolt vissza, csak véletlenül nyomott rá a megerősítésre?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjabol erre lehet tippelni.
2021. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na jó, de ha szíve akaratából nem akar visszaigazolni, mert nem ismer, akkor miért nem nyom rá az elutasításra, hogy még véletlenül se tudjon rányomni a megerősítésre.


Mert, ha valaki bejelöli, aztán ő véletlenül visszaigazolja, aztán kitörli az illetőt, azzal még egy kicsit magát is kínos helyzetbe hozza és egy kis lelki ismeret furdalása lesz, hogy én valakit visszaigazoltam véletlenül és ki kellett törölnöm és ha az illető épp fent volt akkor, lehet, hogy még az illetőt is jobban megbántja vele.


Ezért szoktam én elutasítani a nem ismert és nem kívánatos személyek jelölését, hogy még véletlenül se tudjak a megerősítésre rányomni.

2021. ápr. 9. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Oke. Irj meg kerlek par bekezdest arrol hogy te mit hogyan szoktal csinalni miutan alaposan vegiggondolod az esemenyek minden lehetseges lancolatat, hogy biztosan a legoptimalisabb, legidealisabb es leheto legpozitivabb legyen a vegeredmeny.
2021. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!