Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unalmas hely Sopron? Milyen...

Unalmas hely Sopron? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem rossz, közel a határ, de Győr jobb szerintem. Attól függ mik az igényeid, mik a fontosak neked.
2021. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29%
Én még csak kirándulni voltam ott. Szerintem szép hely és nincsenek túl sokan de átlagos. Közel van a határhoz meg minden
2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Utolsónak részben igaza van. De azt, hogy nincsenek sokan, cáfolnám.

Kérdező, ha csak azért költöznél ide az ország másik végéből, hogy Ausztriában dolgozz, akkor ne ide gyere, egyre élhetetlenebb, mert mindenki innen jár ki a szomszédokhoz. Az árak iszonyatosan magasak, elég ha csak facebookon megkeresed a k. drága soproni ingatlanok csoportot.

Egyébként maga a város gyönyörű és nagyon jó hely lenne ha nem lennének a fentebb említett próblémák, az egyik végéből a másikba max 1 óra alatt át lehet jutni gyalog és a tömegközlekedés is viszonylag jó. Én büszke vagyok, hogy ez a szülővárosom.

2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egyébként sok mindenről szó esett https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10957693-ho..
2021. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
szar
2021. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mate552 válasza:
Szerintem szép hely nem rossz minden kéznél van bevásárlóközpont minden bolt ccc állatbolt spar meki kfc burger king sztem jo hely ajánlom nem messze van nagycenk széchenyi faluja ott lakom. Én ajánlom attol füg falusi vagy városi vagy mert falusinak nem nagyon tetszik sopron.(:
2021. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!