Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány óra átlagosan, a heti/nap...

Hány óra átlagosan, a heti/napi képernyőidőtök a telefonotokon? És mi a top 5 alkalmazás amit használtok?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy iphone-on van képernyőidő funkció, az androidos telefonoknál nem tudom hogy van. Amúgy csak érdekel hogy milyen sokat használjátok a telefonotokat.

2021. ápr. 13. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4ó6p az elmúlt heti átlagom...

ennél sokkal kevesebbet szoktam régebben, de hát munka nélkül az embernek el kell ütnie valahoygy az időt....

2021. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem 5 óra 16p, és a legtöbbet használt a messenger, insta, safari, youtube illetve most a suli miatt a google meets... (nem mindig a gépene lépek be órára)


egyébként sokkal kevesebb szokott lenni, online oktatás előtt átlagosan 1 óra volt.

2021. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Online oktatás van így kb 3,5 óra, de én igyekszek inkább mindent a laptop-omon csinálni és a top 5 alkalmazás:

1.youtube

2.Safari

3.Google classroom

4.Viber

5.Messenger

2021. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Napi 20 óra kb de szeretek telefonozni ez boldogságot önbizalmat és erőt ad nekem! Úgyhogy egyszer szeretnék egy rekordot hogy 24 óra legyen a képernyőidőm! :DDDDDD
2022. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!