Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sinsay oldalról vélemény?

Sinsay oldalról vélemény?

Figyelt kérdés
Most nem a termékek minősége érdekelne, hanem hogy aki rendelt már onnan, mit tapasztalt? Én több mint egy hete adtam le a rendelesem, és gondoltam rákérdezek e-mailben, hogy mégis mi a helyzet vele, és azt írták vissza, hogy már a futárnál van, de a rendelés visszaigazoló e-mailt csak másnap kaptam meg. Egyébként a GLS futárszolgálattal dolgoznak, és a GLS-től semmilyen e-mailt nem kaptam, sem a szállítás időpontjáról, sem arról, hogy náluk lenne a csomagom. Ezt azért találom furcsának, mert több olyan üzletből is rendeltem már, aminek Budapesten van a depo-ja, de mindig hamar feldolgozták a rendelést, és amikor a GLS-hez került a csomag, arról még az nap e-mailt kaptam, amiben a várható szállítást is közölték.

2021. ápr. 16. 09:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem eddig hasonló problémám nem volt, pedig elég sokszor rendeltem már tőlük. Általában egy hét a szállítás, de a vírus miatt több helyen is feltűntetik a csúszást, lehet a te esetedben is ez történt.
2021. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenlegi szállítási határidő az oldal szerint 2-5 munkanap. Ezt honnan számítják? A rendelés leadásától, vagy onnantól, hogy e-mailben írták, hogy a futárszolgálatnál van, vagy a rendelés visszaigazolásától? Mert nekem ezek között is elég nagy differenciák vannak, illetve kb 48 órája írták, hogy a csomagom 24 órán belül nyomonkövethető lesz, de nem az! :)
2021. ápr. 16. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem max egy héten belül mindig megjött a csomag.Most kicsit mérges vagyok mert a farmerok amiket rendeltem sokkal kisebbek mint eddig.A lányomra is és rám is minden kicsi,érdemes nagyobbat rendelni.
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én pont ma egy hete rendeltem előreutalással táskát, bár igaz én üzleti átvételre. Azóta is várok bármiféle éresítést, információt, mert eddig gyakorlatilag a rendelésem megerősítésén túl semmi sem történt.
2021. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszettek a dolgok amiket vásároltam, az anyaguk is jó, viszonylag gyorsan is megjött
2021. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalatom az, hogy lassan jött meg. A ruháknak kínaiboltos ruha minősége volt, ami nem azt jelenti hogy rossz, csak kevésbé tartósnak tűnik. Például a melegítő nadrág amit rendeltem néhány mosás után bolyhos lett, pedig alacsony hőfokon mostam. Fogok még rendelni, de nem lett eddig a kedvencem. Viszont az árak tényleg elég kedvezőek! :)
2021. máj. 6. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az anyag összetételt.A melegítő nadrágok túl műszálasak,50%poliészter,azért bolyhosodik ki.
2021. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!