Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy pár...

Lehetséges, hogy egy pár centivel alacsonyabb legyek?

Figyelt kérdés

16 éves létemre nagyon alacsony vagyok, de még növök. Imádok ekkora lenni, még ha tehetném, és tudnátok valami tippet mondani alacsonyabb is lennék nagyon szívesen.


Anyukám 171 cm, apukám 169, mindketten ilyen korban nőttek sokat (szinte napi szinten hallgatom, hogy apukám 152 cm volt ballagáskor)

én most 156 cm vagyok



2021. ápr. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rovid valasz lesz: nem. A meglevo magassagodbol maximum 70+ eves korodra fogsz vesziteni, amikor a porckorongjaid osszemennek.
2021. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Reggel - pontosabban hosszabb fekve pihenés, alvás - után centiméterekkel is magasabb vagy, mint például estére, ha egész nap ülsz, állsz, járkálsz, vagyis a gerincoszlopod jellemzően függőleges helyzetű.
2021. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos Prokrusztés tud megoldást neked.
2021. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudod, a biológiát jobban át kellene nézned, és ha ez a legfontosabb problémád, hát nyugodt életed lesz.
2021. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy fogsz még nőni, a lányok jelentős része eléri a végleges magasságát 16 éves korára, max 1-2 cm jön még. Apukád nem jó példa, mert egyrészt a hirtelen nagy növés ilyen korban tipikus fiújellemző, lányoknál sokkal ritkább, másrészt ő 152 cm-el gyakorlatilag törpenövésű lett volna, ha akkora marad, volt még a szervezetében “tartalék”. De így is alacsony lett, 169 cm a férfiaknál arányaiban megfelel kb a te 156 centidnek és a lányok is örökölhetik az apjuk alkatát.

De ha mégis nősz, nem tehetsz ellene semmit és alacsonyítani sem tudsz magadon.

2021. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sok Rizst,szojat egyel,nekem bevalt
dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!