Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megcsináltassam a telómat...

Megcsináltassam a telómat ebben a helyzetben vagy vegyek egy újat, a régit pedig adjam el?

Figyelt kérdés

Egy iphone x-em van, aminek az aksija 53%-os volt még egy hete (ugye 80% alatt szervízet ajánl), aztán az utóbbi pár napban már ki se írta hogy hány százalék. Tologattam folyamatosan az aksicserét, hogy amíg nincs suli, addig úgyis mindig van a közelben töltő, sulikezdés előtt kicseréltetem. Pont tegnap mondtam apumnak, hogy tényleg kicseréltetem, mert félek hogy kinyomja majd az aksi a kijelzőt, ha felpúposodik. Na ma már ki is nyomta a képernyőmet. Tudom, én is hibás vagyok, hogy nem vittem el szervízbe, de nem jártam el itthonról és úgy voltam vele, hogy ráér suliig.

Szerintetek inkább megcsináltassam, vagy adjam el inkább és vegyek egy újat? (Megcsináltatni is fájdalmas számomra anyagilag, szóval nem tudom hosszútávon hogyan járok jobban)



2021. ápr. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

uhhh... hát ez így kuka kb... sajnálom

hogy sikerült ennyire legyalázni az akksit? mennyit használtad? napi 10-12 órát?

2021. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sokat az tény, főleg mióta online oktatás van... nagyon szomorú vagyok most. Tényleg kuka?
2021. ápr. 16. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

úgy értettem gazdasági totálkár.

a kijelző és üveg, plusz az akksi elég drága ha gyári alkatrésszel akarod megcsináltatni.

2021. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem szervízbe, hogy mit tudnának vele kezdeni. Köszönöm a válaszaidat!
2021. ápr. 16. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!