Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha anyám máshoz ment volna...

Ha anyám máshoz ment volna feleségül és apám is mást vett volna el, és mindkettőnek lett volna gyereke, akkor én kinek a gyerekeként születtem volna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem tanultál biológiát? 1 a milliárdhoz az esélye annak hogy te éled túl a "nagy utat" és születsz meg.
2010. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ezen én is szoktam gondolkodni :D

A nagyanyámék családja le akart lépni Hollandiába, de aztán a gyerekek (nagyanyám, testvére) miatt mégsem tette. Amikor meg rohadt dühös vagyok, behalluzom, hogy egy másik országban jobb lenne, és mondom neki, hogy mi a péklapátért nem léptetek le?! De aztán az is eszembe szokott jutni, hogy attól én még születhettem volna ide. Tökmindegy, jó ez az orális élet....

2010. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok, és ha külön alapítanak családot, akkor melyik félnél lett volna 1 a milliárdhoz az esélyem, hogy megszülessek?
2010. aug. 21. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Most ez komoly?Szerinted kiben vannak a spermiumok,amiből te leszel,anyádban vagy apádban?
2010. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

petesejtről nem hallottál? vagy az smafu?


szóval a lényeg, hogy apám maradt volna az apám és egy más anyám lett volna, nem pedig fordítva. Pont erre voltam kiváncsi, kösz, hogy megválaszoltad.

2010. aug. 21. 22:17
 6/7 margoz ***** válasza:

Te egy bizonyos petesejt és egy bizonyos ondósejt össze találkozásából vagy,ha a szüleid mással kötnek házasságot,neked semmi esélyed hogy meg foganj.

Hisz akkor soha nem találkoznak.Érted?

2010. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kezdem kapizsgálni..

Én is ezt a verziót tartottam a legvalószínűbbnek, csak nem voltam benne biztos. Az előző válaszomban lehet nem tűnt ki, de egy kis irónia volt, mert a válaszadó olyan egyszerűen megmagyarázta azt, ami nem olyan egyszerű.

2010. aug. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!