Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Révész...

Mi a véleményetek a Révész transzról? Valamint ha tudtok Magyarországon belföldre tartályos illetve billencses cégeket arra is kíváncsi lennék

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel nem hallottam még a erről...
2021. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor nem lehetsz valami jártas a kamionozásban, mert magyarország top3 legnagyobb cégében benne van, szerintem a wabi (nexways) utan ők jönnek. Már ha egybevonjuk az egész Révész holdingot, a ponyvás részleget pl Lerton trans-nak hívják. Nem tudom kérdező erre gondoltál-e, mert a részlegeknek saját nevük van, pl a silósok a Révész Eurosilo azt hiszem, így konkrétan hogy Révész trans nem tudom van-e, a nehézgépes részlegnek is valami Révész high & heavy kft a neve...A ponyvásoknál dolgoztam, korrekt cég de iszonyatosan verik a garast a fogukhoz, ha 1km-el rövidebb az út, akkor képesek autópálya helyett több száz kilóméteren át zergebaszta utakon küldeni, mert hogy meg van adva az útvonal...
2021. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es a Révész Eurosilo az a veszprémi leányvállalatuk, a volt T+F Kft. Ott meg a fogyasztásra (is?) vannak rákattanva.. :D A Révész Trans amit a kérdező kérdezett, az a silós + ADR tartányos részleg.
2021. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik silós azt mondta, hogy lehet választani a napidíj meg km-es fizetés között, 2 éve még amikor a silós munkájuk után érdeklődtem akkor még csak km-es fizetés volt. De ott is megvannak adva hogy merre kell menni, és ott is ugyan úgy a zergebaszta utakon küldenek rendszerint, habár van 1-2 ember akit még csak nem is cseh tranzitnak küldenek hanem osztráknak... Most hogy ezek "csókosok"-e, vagy csak tesztelés képpen mennek arra néhányan nem tudom, de én már a végén már qrvára meguntam hogy ezek a szar utak szétcseszik a hátamat az állandó rugózástól... És ez nem újkeletű probléma, és nem fogják fel ésszel hogy ezt sok sofőr nem tolerálja és inkább felmondanak, nem gond nekik majd jön másik veréb akinek nem gond. És a kötött útvonalak miatt általában bárhova mész mindig ugyan azon a fő utakon fogsz menni. Ennyi erővel mozdonyvezető is lehetnék... :D
2021. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!