Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell használni egy feng...

Hogy kell használni egy feng shui karkötőt? Mármint hogy kell vele bánni/viselkedni?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy fekete Onyx feng shui karkötőt sárkány szimbólummal. Csak nem tudom hogy kell vele bánni. Hallottam olyat hogy zuhanyzás közben nem lehet viselni meg hogy más nem érintheti meg + stb. De pl. alváshoz kell viselni vagy nem? Szóval csak annyi lenne. A kérdésem hogy hogy kell vele bánni.

#feng shui #ásvány #onyx #Feng Shui Karkötő #Sárkány Szimbólum
2021. ápr. 18. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok szakértő, de:

Tudtommal alváshoz nem szükséges viselni, és a féldrágakő (onyx) miatt, időnként folyó víz alatt kell megtisztítani a lehetséges negatív energiáktól. Valóban nem szerencsés, ha a te karkötődet más is megérinti, épp a negatív, mások energia rezgéseinek magába szívása miatt.

2021. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sokat segítettél❤️
2021. ápr. 19. 14:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még ehhez a témához hozzáfűzni dolgokat akkor írja le ide.
2021. ápr. 19. 21:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Van olyan kérdésem hogy mennyi időnként kell folyó víz alatt megtisztítani? Naponta többször vagy néhány naponta? Ha tudod rá a választ írd meg légyszíves. De ha esetleg más tudja az írja le.

2021. ápr. 21. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal általában elég hetente egyszer, de ahogy érzed.

Nekem hegyi kristályom volt, amit a nyakamban hordtam egy kis bőr szütyőben, és néha 3-4 naponta, néha hetente tisztítottam folyó víz alatt. (egyes válaszoló voltam.)

2021. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben mösz
2021. ápr. 23. 11:11
 7/8 A kérdező kommentje:
*köszi
2021. ápr. 23. 11:11
 8/8 gaspar89 válasza:
És tényleg csinál valamit? Vagy csak kamu
2021. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!