Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestről Rómába egy sima...

Budapestről Rómába egy sima levél mennyi idő alatt lesz kézbesítve?

Figyelt kérdés
Valakinek van ebben esetleg tapasztalata? Csak hogy kb mire számítsak. Meg az árakra is kiváncsi lennék, habár holnap úgyis kiderül a postán:D

2021. ápr. 18. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy táviratot küldenél mielőtt megszűnik? Cuki!
2021. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell ilyennek lenni, csak egy rég nemlátott rokonnak kedveskednék...
2021. ápr. 19. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Röhögve dobálná el a postás az első erre alkalmas helyen. Az internet, a gps, a műholdak és számítástechnika világában csak a grafittisek ilyen primitívek.
2021. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
45%
Csak tudod 3-as, ha megáll az internet, megbénulnak a műholdak, akkor a posta röhögve működik... a gps nem is tudom hogy jön ide...
2021. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap feladtam, szóval meglátjuk végül kinek lesz igaza:)
2021. ápr. 21. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi képeslapot szoktunk feladni igaz, pont fordítva, külföldről haza. Napra pontosan 2 hétre szoktak megérkezni nagyvárosokból(Európából), egyedül Krétáról jött lassabban, kb. 3 hét alatt.
2021. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem kb 1.5-2 hét volt végül
2021. júl. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!