Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok valamit mondani...

Tudnátok valamit mondani vérszomj ellen?

Figyelt kérdés
Tudom,eléggé hülye kérdés meg hogy pszichiáterhez kellene fordúlnom,de mostanában eléggé rosszúl érzem magam,volt pár dolog ami nagyon is letört,és ahogy a vérre gondolok összefut a nyál a számban és megkívánom.Az egyik este nem nagyon voltam magamnál és elkezdtem vágdosni a kezem majd a saját vérem inni,ami eleinte jól is esett de képes lennék egy fél litert is meginni.Értelmes válaszokat szeretnék.:)

2021. ápr. 20. 09:14
 1/8 Fsms ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de amit leírsz orvosi eset. Erre az itt lévő lelkes amatőrök nem sokat tudnak segíteni, mondani. Ahogy írod menj azonnal pszichiáterhez.
2021. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még ma, vagy a legrövidebb időn belül menj pszichiáterhez, vagy legalább pszichológushoz.

Komoly a kérdésed egyáltalán?

Ha igen, tedd azt amit az első és én tanácsoltunk. Ez nem gyerekjáték, hiszen gyilkossági hajlamaid lehetnek (vagy már vannak?)

2021. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Rajtam pl. segít, hogy elkezdek fokhagymát szopogatni, mikor rám tör a vérszomj.
2021. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,már vannak de régebben is volt,pszichológushoz járok de még sosem beszéltem erről neki,nem is nagyon mernék..
2021. ápr. 20. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Azzal nem mersz erről beszélni, aki arra (is) hivatott és ezért tanult, hogy ilyen esetekben segítséget nyújtson?

Ilyen hajlamról még nem hallottam, pedig nyugdíjas vagyok.

2021. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjátok már, kamu kérdés, unatkozó kisgyerek.

Kulcsszavak között meg vámpír...

Menj inkább takarítsd ki a szobádat, Pistike.

2021. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lol a vérszomj nem ezt jelenti te hulye! A vérszomj a haragot dühöt és a fizikai agressziót jelenti! Amit te itt le írsz az egy mentális probléma

Fél litert meg tudod mikor tudnál meg inni ha azt álmodnád hogy vámpir vagy te analfabéta… csak szólok hogy kb 1 decitől a gyomor már úgy érzékeli a gyomorban lévő vért amit megittál mintha belső vérzésed lenne és rögtön erős hányas fog keletkezni…! Ilyen egyszerű… -.-“ csak hát ja tudomány és tudás

Értelmes válaszokat akarsz de azért a vámpir az kereső címke... ja 😅😂

Hiába akarsz “vért” inni a tested elfogja utasítani kőkeményen de a te tested a te világod

2021. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milenne ha inkább állat vért innál?
2021. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!