Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anorexiások ti mikor isszátok...

Anorexiások ti mikor isszátok a nutridrinket?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Nagyon nem szeretnék tápszert inni de muszáj lesz. És azt szeretném kérdezni, hogy ha van itt valaki anorexiás akinek kellett tápszert innia mi a tapasztalata.

•Mikor a legjobb inni talán reggel? Mert akkor a nap folyamán felhasználja a szervezet?

•Mennyire lehet hízni ha mellette nem eszek sokat csak mondjuk gyümölcsöt?

•Mennyire hajt meg?

•Baj ha éhgyomorra iszom?



2021. ápr. 20. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is innom kellett, mikor nagyon lefogytam (160/34). Én szinte semmit nem híztam tőle, de igazából fontos vitaminok és tápanyagok miatt is itatják, nem csak amiatt, hogy szedj fel egy kicsit. Egy üvegben 300 kcal van. Napi 2-szer kell inni, tízóraira uzsonnára.

Egyél mellé mindenképpen, napi 2*300 kcal nem elég! Ha csak gyümölcsöt eszel mellette, fogyni fogsz, itt az idő, hogy elbúcsúzz a 4-6-800 kalóriás keretedtől, ugyanis feltáplálás alatt 2500 az ajánlott. Ha továbbra is fogysz, akkor növelni fogják a Nutri adagodat, amit nem javaslok, mert elég rossz az íze, én utáltam. A vaníliás még tűrhető, a csokis borzalom, nekem proteines volt, az egész jól lecsúszott, legalább bemeséltem magamnak, hogy attól izmosabb leszek.

Kérlek, ne próbálj vele csalni, mert ha még amúgy is keveset eszel, a szervezetednek legalább ez tápanyagforrás.

Igen, igatod éhgyomorra, bár nekem nagyon fájt tőle a hasam. Sokkal kényelmesebb reggeli és ebéd között. (Remélem napi 5-6-szori étekezésben gondolkozol.)

Meghajt? Nekem semmi ilyenem nem volt, csak sokat jártam vizelni, de ennyi. Az elején inkább székrekedés van, mert lesokkolódik a tested a kajától.

Ha kérdésed van,nyugodtan írj, december óta gyógyulok.:)

2021. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha fagy. Azaz soha.

De ha muszáj innod, akkor mindenképp nagyon lassan, kis kortyonként idd meg. Szánj rá 2-3 órát, addig elosztva iszogasd. Ha túl gyorsan iszod meg, akkor okozhat hasmenést.

2021. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2, Te tapasztalatból mondod?
2021. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 igen
2021. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!