Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan suli Budapesten,...

Van olyan suli Budapesten, ami hasonlít a Szent Johanna Gimire?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert pont ilyen (szent johanna gimis), vagy hasonló sulit keresek. Ha valaki tud akkor írjon.

2021. ápr. 20. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De ne egy könyv alapján válassz sulit
2021. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy értve? Szellemiségileg, kinézetre? :D
2021. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Is-Is
2021. ápr. 22. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan
2021. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
XDDD
2021. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Teleki blanka
2021. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szcsenge123 válasza:
23%
Lehet hogy tévedek, de én egyszer rákerestem google mapson hogy Szent johanna gimnázium, és kiadott pesten valahol egy sulit.
2021. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Olyan embereket, amilyenek ott vannak, egy olyan osztályt szerencse alapon tudsz kifogni. Ezen kívűl pedig egy teljesen szimpla gimi volt, nem nagyon értem, hogy miért mondja mindenki, hogy nincs ilyen, mert kb minden gimi elmehetne annak többnyire. A suliszekrények eléggé elterjedtek (legalább Budapesten), így az a sulik nagyjából lesz, de eltudsz menni majd nyíltnapra, ha jó minden és akkor majd látod, hogy van vagy nincs. A tanárok szerintem a SzJG-ben nem voltak valami extrák, találsz olyanokat mindenhol, a diákok tették őket érdekessé. Sulirádió szintén van a legtöbb helyen. Szakkörök szempontjából számomra az a logikus hogy egy nagyobb iskolában többféle található, így ha ez szempont számodra, akkor ennek nézz utána. Általában a suli oldalán megtalálod a szakköröket is (vagy ha más nem, nyíltnapon ugyebár). Ilyen kisebb rendezvények (mint mikor nyakláncokat lehett venni és mindenki minden barátjának adott) azok nem tudom, mennyire átlagosak, de ha nagyon szeretnéd, akkor ráveheted az évfolyamod, hogy csináljátok vagy benyújthatod az ötletet a dök-nek.

Ezen kívül az iskola, ami a könyvben van, szerintem marhára alsó kategóriás. Ha belegondolsz, Renin, Kingán, a francia srácon, Gáboron (ha ez volt a neve) meg Cortez nyelvtudásán kívül tanulás szempontjából csapnivaló volt az egész osztály (ha nem nézzük persze, hogy mind beszélt franciául). Ha pedig komolyan nem kettes vagy kb mindenből akkor nem éri meg egy ilyen szintű suliba menni, amilyen a könyvben a SzJG volt. (nem is értem, hogy Kinga pl mi a bánatot keresett ott, azon kívül hogy kellett egy ilyen karakter is. Valamelyik versenyistálóban lett volna a helye).

Másrészről viszont a fent felsoroltak alapján nem éri meg iskolát keresni :). Esetleg a szakkörökre tudom azt mondani, hogy ha két suli közül akarsz dönteni, amely teljesen azonos, akkor az lehet egy döntő dolog.

Sok sikert jövőre a fa felvételein!

2021. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)

Jövőre a felvètelin*

A suliszekrények eléggé elterjedtek, így az iskolák nagy részében lesz**

2021. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Kölcseyn gondolkozom
2021. júl. 20. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!