Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a szám címe?

Tücsi 95 kérdése:

Mi lehet a szám címe?

Figyelt kérdés
A veszprémi New Yorkerben megy egy zene, sajnos eddig nem sikerült Shazamozni a számot. Az alapja főleg a refrénnél nagyon hasonlít az O-Zone - Dragostea Din Tei számához, csak angol szövege van amit egyszerűen nem tudok kihallani, hogy mit mondanak, hogy ez alapján keressek rá. Ha valaki felismeri leírás alapján és leírná a címét azt nagyon köszönném. :)

2021. ápr. 20. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Arsenium - Rumadai


? 😉

2021. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. 😏

Nem hinném, hogy régi szám lenne amúgy. Mert nem szoktak retró jellegű számok menni ott. 🙂

2021. ápr. 22. 00:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy női énekes énekel a számban amit keresek. 🙂
2021. ápr. 22. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor vedd fel videóra, majd töltsd fel nekünk youtubera.
2021. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit kéne felvennem videóra, mert ezt nem teljesen értem. Ha arra gondolsz 4-es, hogy a zenét vegyem fel, annak mi értelme lenne? Ha feltudnám venni akkor Shazamozni is tudnám ennyi erővel és nem teszem fel a kérdést. 🙂 De nem tudtam ezt sajnos, mert dolgozni voltam diákként és telefon nem lehet nálunk munka közben.
2021. ápr. 25. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgoztál, akkor biztosan válaszolnak majd, ha megkérded, honnan játsszák a zenéket. Ha szerencséd van, még egy tracklistet is kapsz.
2021. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!